בניית אתר עסקי לעסקים שרוצים להצליח - SEOWHO

בניית אתר עסקי

כל עסק מורכב מרבדים שונים שמרכיבים אותו ומניעים אותו קדימה. להיות אלוף בתחום שבו אתה עוסק זה לא מספיק, וצריך לדאוג לאלמנטים שונים של פרסום ומיתוג, ניהול חשבונות, ניהול משאבי אנוש, השתלמויות בתחום ועוד. כחלק מהתחום השיווקי, ישנה חשיבות מכרעת על התפתחות העסק בכל נושא בניית אתר עסקי, שיהוה את הפנים הקדמיות ביותר של הנראות של העסק כלפי ציבור הלקוחות הפוטנציאלים, וכלפי הציבור בכלל. אפשר לקרוא לזה – תפוצה ומיתוג.

איך גם לך יכול להיות אתר מעניין ומושך שיקשר את העסק למי שהשירותים שלך יכולים לעניין אותם? SEOWHO מכירים את הגולשים כבר הרבה שנים, ויודעים איך להביא לכם ים של לקוחות!

כיום ניתן על ידי פרסום ממומן בפייסבוק ובגוגל להגיע לקהלים מוגדרים מראש, וכך לטרגט את הקמפיין הפרסומי ולייחד אותו רק למי שאנחנו מעריכים שהשירות או המוצר שלנו יכול לעניין אותו, וכך לחסוך בכספי הפרסום ולמקסם אותם בצורה יעילה.

אך החיסרון של אפיק הפרסום הזה הוא מובן מאליו: ברגע שנפסיק לשלם, נפסיק להופיע. קידום אתרים אורגני, שמשמעו “טבעי”, מאפשר לנו להגיע לאחת מהתוצאות הראשונות בגוגל בלי לשלם להם כסף כמובן, וכך להישאר במקום הגבוה על אותם ביטויי חיפוש שאנחנו רוצים להתקדם בהם. בדרך זו נשלוט על השוק בתחום שלנו לאורך זמן, ונכבוש את ליבם של כל החפצים בשירות ובמוצרים אותם אנחנו מספקים.

Business

הדרך שגולש עובר עד שהוא מבצע החלטה לרכוש את השירות שלנו, היא דרך שמורכבת משלבים רבים. חלק משמעותי מכל הסיפור הזה הוא עצם האתר שהגולש נחשף אליו. גם אם השקענו בקידום אורגני או ממומן או בכל דרך שבה בחרנו להנגיש את האתר ללקוחות, אך האתר נראה לא מעניין, לא מעוצב באופן המתאים, לא מאופיין כמו שצריך, הסיכוי שאתר שכזה יספק עבודה הוא סיכוי קלוש, וכל השקעת הקידום שלנו ירדה לטמיון.

על מנת להגיע לתוצאות טובות ולנצל את כל הרבדים של שלבי הפרסום והשיווק, אתם מוכרחים ללכת על בניית אתר עסקי שישקף את העסק שלכם באופן החזק ביותר, ויהוה את כרטיס הביקור המשמעותי ביותר לעסק שלכם. כמו איש עסקים מצליח וממולח, גם האתר צריך להיות מאופיין ובנוי באופן יסודי ומקצועי.

לנו יש אסטרטגיה מנצחת של בניית אתר עסקי שתביא לכם את כל מה שאתם צריכים על מנת להפוך גולשים ללקוחות. צרו קשר לעוד פרטים!!

קידום אתרים במנועי החיפוש  של גוגל – חברת SEOWHOכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

צור קשר

  • התקשרו אלינו

    072-390-2343

  • כתבו לנו

    [email protected]

  • בואו נפגש

    שדרות נים 2 , קניון עזריאלי ראשל"צ

שיחה מהירה
שיחה מהירה