בניית פורטל: SEOWHO חברה לבנייה וקידום אתרים
בניית פורטל

בניית פורטל

תנו לצוות המומחים שלנו לעשות לכם את העבודה!

בניית פורטל ברמה גבוהה

יש לך נישה אהובה או תחום שאתה מכיר ועוסק בו שנים, אינך מעוניין רק באתר אינטרנט בתחום, אלא במקום אחד שירכז את כל נותני השירותים בתחום. זה הזמן לשקול בניית פורטל. פורטל מרכז בתוכו את כל המידע הרלוונטי על תחום מסויים, הן מבחינת נותני שירותים בתחום, טיפים חשובים למתעניינים בתחום זה, תוכנות רלוונטיות או אפליקציות הקשורות לתחום, ובעצם מדובר בבניית קהילה הסובבת סביב תחום זה. בקיצור בניית פורטל אינה טריוויאלית ומצריכה תכנון קפדני, על מנת שהפורטל יתבדל מאתרים דומים בתחום.

זהו בדיוק תחום ההתמחות של SEOWHO. מתכנתי החברה בנו בשני העשורים האחרונים את מיטב הפורטלים באינטרנט בתחומים שונים כמו תיירות, מוזיקה, אירועים, קוסמטיקה ועוד. אנו יודעים שבניית פורטל דורשת הקמת ממשק ניהול חכם המיועד לניהול על ידי מספר משתמשים בעלי הרשאות שונות לחלקים נבחרים באתר, וכן הקמת אתר שימשוך גולשים שוב שוב לקרוא ולהתעדכן.

בניית פורטל כלים לעבודה נכונה

אנו נותנים את כל הכלים האפשריים לבעלי הפורטל לשיווקו בקלות, בין המאפיינים של הפורטלים שאנו בונים ניתן למצוא:

 • מערכת ניהול חכמה וידידותית, קלה ללמידה על ידי כל משתמש, המאפשרת הזנת תוכן במהירות ובקלות והוספת סרטוני וידיאו, תמונות ואין סוף עמודי תוכן.
 • מערכת לניהול הפרסום האתר הכוללת אפשרויות להעלות באנרים פרסומיים, אם מדובר בבאנר אנימציה, תמונה, או טקסט, וכן אפשרות מעקב אחר הצלחת הקמפיינים הפרסומיים באמצעות מערכת דו”חות מתקדמת.
 • עיצוב מקורי וחסר פשרות, המתאים למסכי מחשבי, למסכים בגדלים שונים של טלפונים סלולריים ולאף לממשק מגע של טאבלטים שונים.
 • מערכת אוטומטית המאפשרת מיטמון של הנתונים השונים באתר, על מנת שדפי האתר יעלו במהירות בכל חיבור אינטרנט ומכל מכשיר.
 • שדות מותאמים אישית על מנת להעלות דפים בפורטל במהירות, ומערכת קישורים ידידותית למנועי חיפוש. כמו כן דפי האתר מקבלים דומיינים קלים לקידום בגוגל (תוך אפשרות לשנות או להתאים את אותו דף למספר כתובות URL שונות באותו אתר.
 • אפשרות לבניית פורטל במספר שפות, המאפשר לשווק אותו ברחבי העולם וליצור שיתופי פעולה וזכיינות לגרסאות שונות של הפורטל.

להצעת מחיר חייגו אלינו למספר 072-390-2343

בניית פורטל למה דווקא אצלנו?

הניסיון הרב שלנו בבניית אתרים בוורדפרס ופורטלים בשנים האחרונות מאפשר לנו לעבוד במספר טכנולוגיות. תוכל לעבוד בקוד פתוח דוגמת PHP, ולבנות את הפורטל מאפס או להשתמש במערכות קיימות לבנייה מהירה ויעילה של הפורטל. כמו כן ניתן לכתוב את הפורטל מאפס בשפות שונות דוגמת JSP או ASP.NET הכל בהתאם להעדות שלך או של צוות המתכנתים שיתחזק את הפורטל עבורך בעתיד.

אנו עובדים אך ורק עם מתכנתים מנוסים במספר שפות תכנות, המסוגלים לאפיין את בניית הפורטל משלבי התכנון הראשונים ועד לבנייתו הסופית. כמו כן, אנו עובדים עם מעצבים מהשורה הראשונה, בעלי ניסיון בבניית חוויית משתמש, על מנת להפוך את הפורטל שלך לאטרקטיבי ביותר ברשת בתחומו.

לאחר בניית הפורטל, איננו משאירים אותך לבד. אחרי שעבר סדרת בדיקות איכות מקיפות והוא עולה לאוויר, ניתן להמשיך ולקדם אותו במנועי החיפוש השונים, ובמיוחד בגוגל, על מנת שיגיע לעמוד התוצאות הראשון, וכן ליצור שיתופי פעולה מתאימים ומערכת קישורים חיצונית אל הפורטל, על מנת להשאירו במקומות הראשונים בגוגל.

 

עוד משהו שאנו נותנים לכם!

אנו גם נותנים שירותי תמיכה טכנית לאחר בניית הפורטל, ויכולים להמשיך ולתחזק אותו עבורך, לסייע למנהלי הפורטל בשאלות טכניות, ולהוסיף אפשרויות ואיזורים נוספים בפורטל, ככל שהוא גדל. בניית פורטל ברשת יכולה ליצור מקום עבודה ריווחי עבורך, מבלי שתצטרך לנהל משרד, ותוכל לעבוד מכל מקום. ניהול הפורטל מתבצע באמצעות מערכת מנהל וירטואלית, אליה ניתן להכנס אפילו מהטלפון הנייד.

 

לקבל הצעת מחיר לבניית הפורטל הבא שלך מ SEOWHO.

 

 

צור קשר

 • התקשרו אלינו

  072-390-2343

 • כתבו לנו

  [email protected]

 • בואו נפגש

  שדרות נים 2 , קניון עזריאלי ראשל"צ

שיחה מהירה
שיחה מהירה