גוגל מציעה לעבור לשרת HTTPS

גוגל מענישה: מקדמי אתרים, שימו לב! החל מעכשיו (ינואר 2017), גוגל האלופה הודיעה כי אתר שלא מסומן כ”גלישה בטוחה” יסומן ויוענש בחומרה.

ישנם עוד אתרים רבים המשתמשים בפרוטוקול (HTTP Hyper-Text Transfer Protocol)

מדובר על תוכנת שרתי תוכן מרכזיים ברשת האינטרנט וברשתות מחשבים אחרות אשר שימושם בעיקר הפצת דפי HTML ועוד אובייקטים רבים המכילים תמונות, סרטוני פלאש, קבצי קול וכדומה ברשתות האינטרנט.

איך זה קשור?

כפי שכולנו יודעים, האינטרנט לא המקום הכי בטוח שיש לשמירת “סודות” – בין אם מדובר על שיחות, מידע אישי כמו כתובות, מספרי טלפון, כרטיסי אשראי וכדומה.

פרוטוקול HTTP לא ממש מגן עליהם, ולכן חברות רבות עברו להשתמש בפרוטוקול מאובטח (Hypertext Transfer Protocol Secure) ובקיצור, HTTPS – שהוא בעצם הגרסה המאובטחת. (תוכלו לבקר במדריך הנוסף שלנו בנושא שרת מובטח)

ולהלן, למה HTTPS:

  • אבטחה מעולה: עם SSL החיבור מוצפן לחלוטין. צינור וירטואלי נוצר ודרכו השרת והדפדפן יכולים לתקשר. גם אם הוא מותקף, אף אחד לא יכול לפרש את הערוץ, לא ניתן להבין את הנתונים המוצפנים ובכך הגלישה הופכת לבטוחה ביותר.
  • גולשים ולקוחות רואים זאת בעין יפה יותר: כאשר גולש מבקר באתר מאובטח, הוא יכול להיות בטוח שהוא נמצא בידיים טובות והוא מסתמך נטו על אמינות ועל אבטחת האתר.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button052-9788838