בית תוכנה: SEOWHO פיתוחים בכל השפות לפי דרישת הלקוח
בית תוכנה SEOWHO

פיתוחים בכל השפות
לפי דרישת הלקוח

עדיף לבחור במקצוענים!

בית תוכנה

מה זה?

בית תוכנה  זמן קריאה : 2:30

תחום התוכנה הינו אחד מהחזקים במדינת ישראל, הידועה בכינויי מדינת ההייטק.
תוכנות רבות התחילו בארץ ביניהן ניתן למצוא אפליקציות GPS, תוכנות תרגום,
מערכות ידועות לבניית אתרי אינטרנט, תוכנות תשלום (בילינד) ועוד תוכנות רבות אחרות.
הכל התחיל מבתי תוכנה קטנים עם רעיון מנצח, והפך לסטארט אפ משגשג.

המתכנתים הישראליים בשילוב בית תוכנה

ידועים ביכולת חשיבה מחוץ לקופסה, והתמקדות בידע במגוון
טכנולוגיות ושפות תכנות. המתכנת הישראלי
עובד כשעתיים שלוש ביום יותר ממתכנתים בשאר העולם, ומשקיע הרבה יותר בלימוד עצמי של הטכנולוגיות החדשות.
בעוד ברחבי העולם מתכנתים נשארים שנים רבות באותו מקום עבודה, וחוזרים שוב ושוב על אותם קטעי קוד שעשו במשך שנים,
בישראל ישנה חשיבות גדולה לשימוש בטכנולוגיה העכשווית תוך אימוץ מתודולוגיות חדשניות לפיתוח התוכנה.

לא מפליא לשמוע כי אחת משפות התכנות הפופולאריות בעולם PHP התחילה בטכניון בישראל, ואומצה במהרה על ידי בתי תוכנה רבים בארץ ובעולם. החברות הגדולות בעולם בתחום התוכנה
מחזיקות סניפים פעילים בארץ, ובעוד בארה”ב נמצא כח שיווק רב, מרבית פיתוח התוכנה מתבצע אצלנו.

בית תוכנה לעסקים קטנים

עבור עסקים קטנים, היתרון הגדול של עבודה עם בית תוכנה מנוסה בארץ הוא היכולת לקבל מוצר איכותי ברמה בינלאומית, במחיר אטרקטיבי ועם מתכנת מקומי המתקשר עמך בעברית. תהליך האיפיון כולו מתבצע בשיתוף עם אדריכלי תוכנה מנוסים, היוצרים איפיון מדוייק לכל פרוייקט, לוח זמנים קפדני לכל שלב בפרוייקט, תכנות מקצועי עם מיטב המוחות בארץ, ותהליך בדיקה קפדני של התוכנה על מנת לספק מוצר מוגמר ללא שגיאות.

המתכנתים של SEOWHO עובדים בשיתוף פעולה עם צוות מעצבים מקצועיים, מומחי קידום אתרים בגוגל (במידה ומדובר במוצר המשווק און ליין), ומספקים תוצאות מהירות באיכות גבוהה, ובמחיר אטרקטיבי. היתרון בעבודה עם חברה קטנה ודינמית, היא שבית התוכנה שלנו שם את הלקוח במרכז, ומגשים את החזון שלך בכל הנוגע לפיתוח התוכנה.

לפרטים נוספים אנא חייגו למספר  072-390-2343

תכנות לעסקים בינוניים

עסקים בגודל בינוני פונים לבית התוכנה של SEO WHO על מנת לעצב פתרונות תוכנה מקיפים לעסק או ללקוחותיו, כאשר הפתרונות יכולים להיות מבוססים על פלטפורמות קוד פתוח מוכנות מראש, או בנויים מאפס באחת משפות התכנות, כאשר אנו שולטים בכל השפות הנפוצות בשוק, החל משפות קוד פתוי כמו PHP ופייטון וכלה בשפות כמו C# ו – VB בסביבת Asp.Net ושפת JAVA.

אם אינך יודע מה הפתרון הנכון עבורך, נוכל לשבת עימך לאפיין את הפרוייקט ולבחור איתך בטכנולוגיה המתאימה לפיתוח, כאשר נלקחים בחשבון פרמטרים כמו מהירות הפיתוח, שיקולי אבטחת מידע, הערכות תקציב של כל חלק בפרוייקט, קהל היעד האמור להשתמש בתוכנה ועוד.

בית תוכנה NEXTSITE

 

פיתוחים לעסקים גדולים

עסקים גדולים לרב יעדיפו להשתמש בתוכנות ייעודיות המתאימות ככפפה ליד לצרכי העסק, מבחינת היררכיית המחלקות השונות, המסכים יבנו כך שיוכלו להתאים לכל הפעולות השונות שאלפי משתמשים צריכים לבצע במהלך היום, תוך הגדרת הרשאות מתאימות במגוון רחב של דרגות, על מנת שמנהלים יוכלו לראות את כלל המידע בעוד כל עובד נחשף אך ורק למידע הרלוונטי.

לבתי תוכנה רבים אין את הניסיון הדרוש בבניית תוכנה המסוגלת לעמוד בעומס גבוה של משתמשים בעת ובעונה אחת. נדרשות אופטימיזציות רבות למסדי הנתונים על מנת שיעמדו בהיקף רשומות עצום, ויכולת תכנון גבוהה של אדריכלי התוכנה לבנות דו”חות רלוונטיים מהמידע המצטבר על מנת שיוכלו לשמש בעתיד לקבלת החלטות בזמן אמת על סמך הנתונים המתקבלים מהתוכנה.

למתכנתים שלנו יש ניסיון בפיתוח תוכנה לכל גודל של חברה, ולכל פרוייקט, צור קשר עוד היום עם חברת SEO WHO וקבל הצעת מחיר לפרוייקט שלך.

עמודים נוספים באתר:

צור קשר

  • התקשרו אלינו

    072-390-2343

  • כתבו לנו

    [email protected]

  • בואו נפגש

    שדרות נים 2 , קניון עזריאלי ראשל"צ

שיחה מהירה
שיחה מהירה