כמה עולה קורס קידום אתרים - השיטה המנצחת של SEOWHO

כמה עולה קורס קידום אתרים

הצע מגוון הקורסים השונים בשנים האחרונות מציף את שוק הלימודים וההשכלה של מוסדות הלימוד הפרטיים ועסקיים בכל הענפים השונים המצויים כיום בתעשייה, וציבור הרוכשים את מוצרי המידע, באינטרנט או בשיעורים פיזיים מול מרצה פרונטאלי, עומדים נבוכים אל מול הקושי העולה לפעמים להבדיל ביניהם.

תמונה של מחשב

זה לא עוד קורס, לא עוד כיתה עמוסה ונבוכה מול מרצה. זו עבודה מעשית על לקוחות אמיתיים בשטח. בחברה שהיא ה – FRONT LINE של קידום האתרים בישראל! אתם תשבו בקבוצה של עד 5 חברה’ רציניים שבאו ללמוד לקדם דפי אינטרנט למקום הראשון בגוגל, לא עם מרצים – אלא עם מקדמי אתרים שעושים את הבלתי יאומן כבר למעלה מ 10 שנים בהתלהבות. את כל סודות המקצוע שלנו אנחנו עומדים להעניק לכם. כישורי SEO שלא תקבלו בשום מקום אחר – לא במכללה, לא בקורס מקוון, לא ביוטיוב, רק בחברה אמיתית שכל מה שהיא עושה זה לפתח אתרים מקצועיים ולקדם אותם במהירות טיל למקום הראשון בגוגל!

אכן על פי מראית העין, קשה למי שלא מבין את התחומים אותם הוא מבקש ללמוד, להבדיל בין ההצעות השונות, ולבחור בצורה משכילה ובטוחה את הקורס הנכון שיתאים במיוחד בשבילו ויוביל אותו בבטחה אל המטרה הנכספת – יצירת הכנסה קבועה ובטוחה על ידי מקצוע מהנה ומאתגר שנותן משמעות לכל יום עבודה מחדש.

הבעיה קיימת בתחומים רבים, אך היא גדולה יותר כשמדובר בקורס קידום אתרים שהוא בהחלט הכשרה בתחום מבוקש ביותר. אמת שבמעט ידע ניתן לבצע פעולה אחת או שתיים בקידום אתרים ולראות תוצאה מסויית במקרים מסויימים כאשר הביטויים אינם תחרותיים. במצב הזה, קל לבעלי ידע בסיסי בתחום ה – SEO ליחצן ולמכור תוכניות הכשרה שונות בתחום.

אבל למעשה האמת רחוקה להיות מידיעת כמה טריקים בקידום אורגני, זהו מקצוע שלם לכל דבר ועניין, וככזה הוא דורש ידע נרחב והכשרה מקיפה ומעשית ביותר בכל רזי המקצוע, בהבנה עמוקה של תהליכים שמתחוללים בכל אתר בפרט וברשת האינטרנט הגלובלית בכלל.

קורס קידום אתרים הוא עניין של יוקרה

אכן, כמגוון הקורסים המוצעים בתחום, כך גם התמחורים לאותם הקורסים, ולפי הבנתנו הפשוטה, קורס שעלותו נמוכה באופן משמעותי מהמחירים המקובלים בתחום זה, סביר להניח שגם איכותו ירודה באותה מידה. יכולות המימוש והפוטנציאל הכלכלי של קידום עסקים באינטרנט הוא גדול מאוד ולא בכדי המקצוע מבוקש ביותר בישראל ובעולם המערבי בכלל, נוחות התעסוקה בתחום, אם כעצמאי מהבית, ואם כשכיר אך במשכורת שהיא יוצאת מגדר הרגיל הופכות אותו לתחום יוקרתי ששוה להשקיע בשבילו זמן, כסף וסבלנות מרובה.

ניתן ללמוד קידום אתרים במספר דרכים:

 • מכללות ללימודי הייטק למיניהם, או ביחידות ללימודי חוץ של האוניברסיטאות.
 • קורסים מקוונים דרך האינטרנט – בשידור חי או בשיעורים מוקלטים.
 • קורסים ממוקדים בתוך חברה לקידום אתרים בגוגל ועבודה על לקוחות אמיתיים.

 

הייתרון המנצח של האפשרות האחרונה מתאפיינת בהכירות קרובה ביותר עם העבודה היום יומית בתחום, ואפשרות יוצאת דופן לחוש את הלקוחות שמגיעים עם האתרים שלהם על מנת שיבצעו להם אופטימיזציה של האתר שלהם ויביאו אותו לעמוד ראשון בגוגל, אתר, שפעמים יכול להיות מקור ההכנסה היחידי שלהם.

המחירים המקובלים בשתי האפשרוית הראשונות יכולות לנוע בין 6000 ש”ח ועד 16,000, כל השאלה היא איזה קורס שווה את הכסף.

יש פה שילוב קריטי בין מעטפת ואיכות מרצה, כאשר לרוב המכנה המשותף לכל מקומות הלימודים המוגדרים כמוסדות לימוד הוא שהמרצים הם בעיקר מרצים – ולא בהכרח בעלי מקצוע.

האופציה של לימודים מעשיים בחברה, חברה מובילה בתחומה, שהיא והלקוחות שלה אוחזים בכיף במקומות הראשונים בכל שאילתות החיפוש שהם בוחרים לעצמם, היא ממש פריצת דרך בהוראת המקצוע של תחום ה SEO, ומעמידה את מסיימי ההכשרה בהם עשרות צעדים לפני כל שאר תלמידי המכללות ושאר הקורסים.

 

 תגיות:


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

צור קשר

 • התקשרו אלינו

  072-390-2343

 • כתבו לנו

  [email protected]

 • בואו נפגש

  שדרות נים 2 , קניון עזריאלי ראשל"צ

שיחה מהירה
שיחה מהירה