חברת שיווק

כדאי לעבוד עם חברת שיווק, כזאת שמכירה את עולם הפרסום והשיווק העכשווי והדיגיטאלי של היום. חייבים להכיר בעובדה שכמו כל תחום חברתי, גם תחום השיווק צעד כמה צעדים קדימה, ואפילו צעדי ענק, וכללי שיווק שהיו נכונים לפעם כבר לא תקפים היום.

על מנת לבצע אפיון נכון של קהל הלקוחות הפוטנציאלים למוצר, שירות או כל עסק שיהיה, יש צורך בהכרה מעמיקה של ציבור הצרכנים הנוגעים לאותו תחום. הדבר הזה נרכז במשך זמן רב ודורש ניסיון של מספר שנים על מנת להכיר ולחוש את הציבורים שאליהם אנחנו מעוניינים להקרין את מודעות הפרסום שלנו, את המידע והתוכן ולבצע הפצה ופרסום רוחבי של השם או המותג של החברה שלנו, או במקרה שאנחנו מייצגים בעלי עסקים אחרים – אז גם את הלקוחות שלנו.

אמנם ישנן שיטות ישנות שעדיין תופסות נתח לא מבוטל משוק הפרסום, ועל כן חברת שיווק שמפרסמת בעלונים מקומיים היא עדיין חברת שיווק רלוונטית, אבל ברור שהכל תלוי בשאיפות של כל עסק ושל כל חברה. אחרי הכל, פרסום מסיבי בערוצי הטלוויזיה, משקף היקף עסקי שונה מאשר פרסום מודעת סוף שבוע במקומון.

לכאורה ניתן להתבלבל ולומר ששיווק מסיבי כגון טלוויזיה שייך רק לעסקים עתירי הון ויכולות כלכליות רחבות. אך זה לא כך בכלל. על כל פנים, לא כיום.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button052-9788838