קידום אתרים מקצועי: SeoWho תנו למקצוענים לעשות את העבודה
קידום אתרים מקצועי

קידום אתרים מקצועי

ישנם אין ספור מקומות שהעסק שלך צריך להיות בהם ברשת

קידום אתרים מקצועי מציב אותך שם.

קידום אתרים מקצועי

מה זה?

חיפוש בגוגל וגלישה ברשתות חברתיות נעשו פופולריים בשנים האחרונות, וכיום ניתן לראות כי כ – 90% מהחיפושים הנעשים ברשת מתבצעים על ידי מנוע החיפוש של גוגל. לאור נתונים אלו, חברות רבות מעוניינות להופיע בתוצאות ראשונות בביטויים פופולריים התואמים לתחום המוצרים או השירותים אותם הן מציעות ללקוח. כיום ישנן שתי שיטות מרכזיות לקידום אתרים מקצועי, האחת היא – קידום ממומן והשנייה היא – קידום אורגני אשר ניתן לראות יתרונות וחסרונות רבים בשתי השיטות.

ומהו קידום ממומן ואורגני?

קידום אתרים בגוגל מקצועי אשר נעשה על ידי קידום ממומן שנקרא PPC – שהוא ראשי תיבות של – Pay Per Click.  דרך שיטה זאת, מציעה גוגל לכלל בעלי אתרים אמצעי פרסום אפקטיבי מאפשר לכם ליהנות משיטת שבה אתם מחויבים בעלויות כספיות רק לאחר שהלקוח הפוטנציאלי הקליק על האתר שלכם ונחשף אליו. וכתוצאה מכך, אתם מחויבים בתשלום על כל הקלקה בהתאם לתעריף של גוגל. התעריף נמדד לפי פופולריות המילה, כמובן שככל שהמילה תהיה מבוקשת יותר כך היא תעלה יותר. כיום ניתן למצוא מילים או ביטויים אשר עולים 0.20 אג’ להקלקה ועד מילים פופולריות אשר עולות עשרות שקלים להקלקה.  שיטת פרסום זאת מאפשרת לכם להגדיר מראש את תקציבי הפרסום אותו תרצו, את משך הפרסום, ואת האזור הגאוגרפי של המקליקים.

שיטה נוספת והיא – קידום אורגני

שיטה נוספת הקיימת בתחום קידום אתרים מקצועי – היא קידום אורגני. שיטת קידום זו נועדה על מנת להעניק עדיפות ראשונה לקישור המוביל את האתר שלכם מתחת לקידום הממומן. פעולת הקידום האורגני ידועה כ- SEO, שהוא ראשי תיבות של – Search Engines Optimization. שיטה זאת מתבססת על פעילויות שונות ועבודה רבה המתבצעת על ידי חברות קידום המציעות קידום אתרים מקצועי דרך קידום אורגני. מקדמי אתרים אלו, הם בעלי ידע רב בתחום ומכירים חלק מהנוסחאות והפרמטרים השונים המשפיעים על מיקום הופעת האתרים על ידי ביטויים או מילים מסוימות בתוצאות החיפוש.

בכל מקרה בו הנכם מעוניינים לבצע קידום אתרים מקצועי, יש לבחור בחברה מקצועית בעלת ידע וניסיון רב בתחום.

עמודים נוספים באתר

 

צור קשר

  • התקשרו אלינו

    072-390-2343

  • כתבו לנו

    [email protected]

  • בואו נפגש

    שדרות נים 2 , קניון עזריאלי ראשל"צ

שיחה מהירה
שיחה מהירה