קידום אתרים בישראל בשנת 2021: מה חשוב לדעת?

בתחילתה של רשת האינטרנט היה תפקידה להעביר מידע, סוג של ” אנציקלופדיה דיגיטלית” אבל מאז עברה הרשת שינויים ומהפכים רבים והיום היא בפירוש מהווה מנוף שיווקי לעסקים וחברות מסוגים שונים החל מגננים וכלה בחברות הייטק.

כל מה שאנשים מחפשים היום, מתחיל ברשת, זה יכול להיות ארון קיר וזו יכולה להיות השקעה בחברת סטארטאפ, ובכל מקרה הם יגיעו לכל מידע נגיש והם יגיעו אליו משום שבעליהם של האתרים הללו משתמשים בשיטות של קידום אתרים בישראל ובעיקר בשיטת הקידום האורגנית המציגה תוצאות אמת של אתרים והאופטימיזציה שלהם.

לעומת השיטה האורגנית קיימת גם שיטת הפרסום PPC אשר מובילה אתרים למקומות הגבוהים בדף הראשון בגוגל ואילו הקידום האורגני, הוא תוצאה של עבודה סיזיפית קשה אבל משתלמת.

לפי מספר משתמשי האינטרנט שיש היום בארץ, מדובר על כ-6.6. מיליון איש לפני הדו”ח האחרון שפרסמה חברת בזק, מה שאומר שרובם גם מחפש אולי את האתר שלכם באינטרנט ומיד תלמדו איך הוא גם ימצא אותו מהר.

מה מחפשים הישראלים ברשת?

איגוד האינטרנט יצא בסקר אשר בדק את אופני השימוש של משתמשי האינטרנט ומצא כי בתקופת הקורונה למשל חלה עליה בפעילות של המשתמשים בתחום של תשלומים וקיצור תורים, קניות ושופינג און ליין, צריכת שירותי בנקאות און ליין, מילוי טפסים באתרים של רשויות ומוסדות ציבור, שירותי בנק דיגיטליים.

כמות המשתמשים האדירה מעידה בבירור על כך שיש צורך בשירות של קידום אתרים בישראל כדי להגיע לכל אותם מיליונים שאולי מחפשים את הספה שאתם מוכרים, תנור חשמלי או אפילו דירה. בלי קידום אתרים, תיבלעו בים האתרים ברשת והגולשים לא יוכלו להגיע אליכם.

קידום אתרים פשוטו כמשמעו, לגרום לאתר להתקדם בתוך הרשת, כך שאם למשל תקלידו את המילים גרניט פורצלן, יוביל אתכם מנוע החיפוש גוגל אל האתרים אשר מייבאים גרניט, מייצרים, מוכרים מוצרי גרניט ועוד.

התפקיד של מנוע החיפוש הוא לשלוח את הגולשים אל האתרים שלכם, וכאשר מדובר על קידום אורגני, הוא עושה זאת באמצעות איתור מילות המפתח המוקלדות ע”י הגולשים שנמצאות בתכנים של האתר שלכם.

סוגי אתרים לצורך קידום אתרים בישראל

יש כמה וכמה סוגים של אתרי אינטרנט בארץ, רובם עושים קידום אתרים בישראל כי גם הם מבינים את הצורך בכך ויש המשתמשים בשני הסוגים שיוצרים קידום: גם קידום אתרים ממומן בגוגל וגם קידום אתרים SEO– שזה קידום אתרים אורגני.

בניית אתר ע”י חברת בניית אתרים מחייבת ידיעת ולימוד כל לקוח והצרכים שלו, לכל אחד מתאים אתר אחר אשר צריך לשרת אותו וזה יכול להיות אתר תדמיתי, שיווקי או חנות און ליין כאשר הצפי הוא שהנוכחות ברשת תעניק ערך מוסף לעסק.

יש ברשת מיליוני אתרים הנבדלים זה מזה בפונקציות הטכנולוגיות שלהם, בכמות התוכן שלהם ובאינטראקציה שלהם עם הגולשים, כל אתר כזה חייב להירתם לטובת העסק שהוא מייצג ולספק לו ערך מוסף, לקוחות חדשים, חשיפה טובה, מיתוג ועוד.

זה לא משנה איזה אתר יש לכם ובלבד שקידום האתרים שלכם יהיה נכון ויעזור לעסק שלכם לצמוח. איש קידום אתרים אורגני ידע לעשות לכם מחקר מילות מפתח הקשורות לחיפוש שלכם ברשת, ידע להוביל את הגולשים אל האתרים שלהם עם הפצת מאמרים ובניית קישורים וידע לקדם אתכם גם בגוגל.

אתר תדמית או אתר תוכן

אפשר לומר בעצם כי כמעט כל אתר הוא גם אתר תדמיתי משום שהוא מייצג את העסק בעצם הנוכחות שלו ברת ומציג מידע אינפורמטיבי על העסק או החברה וזה יכול להיות טכנאי מזגנים או בעל חברת הייטק.

אתר תדמיתי חייב לעשות קידום אתרים בישראל, משום שאם למשל אנשים מחפשים עורך דין טוב או רואה חשבון באמצעות קידום אתרים אורגני הם יוכלו להגיע לאתר המקודם בגוגל, משום שאם עושים לו קידום בסופו של דבר אחרי כמה חודשים של עבודה קשה, הוא יוכל להגיע למקום גבוה בגוגל ולהביא לחשיפה גדולה.

אתר תוכן למשל הוא עוד סוג של אתר אשר מציג מידע שיווקי ותכנים המעניקים ערך מוסף לאתר, זה יכול להיות אתר של מאמרים מגוונים או פורטל של חדשות שגם הוא מכיל תוכן בלבד.

האתר המועדף על גוגל לצורך קידום אתרים הוא אתר מסוג וורדפרס, משום שקל לנהל אותו וקל לשנות בו תכנים ולתחזק אותו.

קידום אתרים בישראל אתר וורדפרס

אתר וורדפרס מאפשר הוספה של תכנים רבים ועריכתם ללא כל הגבלה. ומדובר על מערכת ניהול תוכן גמישה שמעניקה לבעלי האתר שליטה מוחלטת בתכנים של האתר והוא גם יכול לעדכן אותו לבד מבלי להיות תלוי בחברת תחזוקה לה צריך לשלם כל חודש כסף כדי שתנהל את האתר.

אתר המבוסס על מערכת ניהול תוכן של וורדפרס הוא אתר עם קוד פתוח בעוד אתרים אחרים עלולים להיות עם קוד סגור ורק למי שהקים אותם תהיה גישה אליהם.

אפשר להקים גם אתר חנות און ליין על בסיס וורדפרס וליהנות מכל הבונוסים של המערכת הזו וכאשר מדובר בחנות אתם מוכרחים לעשות קידום אתרים בישראל משום שמיום ליום, יש יותר ויותר אתרי און ליין ובנושאים דומים המתחרים ביניהם, ורק מי שעושה לאתר קידום יכול לנצח בתחרות הזו ולהגיע למקום גבוה בגוגל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button052-9788838 דילוג לתוכן