מורה לקידום אתרים או קורס קידום אתרים – מה כדאי?

אתם יודעים מה אתם רוצים ללמוד ובמה אתם רוצים לעסוק. ומה אתם לא יודעים בשלב זה? באיזו מסגרת ללמוד את מקצוע קידום האתרים- בקורס קידום אתרים או עם מורה פרטי. ביצענו עבורכם השוואה בין מספר פרמטרים, שתסייע לכם לבחור את פורמט הלימוד הנכון והמתאים לכם. 

אווירת הלימוד, חווית הלמידה

מטרת העל היא לסיים הלימודים עם ארגז כלים מקצועי ונרחב שיאפשר לכם לעבוד כמקדמי אתרים. עם זאת, אל תמעיטו לרגע בערכה של הדרך. ככל שתיהנו יותר מהדרך, כך תהיה לכם מוטיבציה גבוהה יותר להתמיד בה. אז במה כדאי לבחור – מורה או קורס לקידום אתרים?

  • קורס קידום אתרים בקורס אתם לומדים עם עוד סטודנטים, כך שבהכרח תהיה לכם חווית לימוד חברתית יותר. מעבר לכך, המפגש עם סטודנטים נוספים (מקדמי אתרים לעתיד), מבסס בעבורכם את התנאים ליצירת קשרים, שיתופי פעולה ועבודה על מיזמים משותפים. 
  • מורה לקידום אתרים – פורמט הלימוד הוא 1 על 1 (מורה ותלמיד). למרות היעדר “החוויה החברתית”, ישנם אנשים, בעיקר אלו המטפחים כבר קריירה, שהפורמט הזה הוא המועדף עליהם.

סילבוס סגור אל מול תוכנית מותאמת אישית

השאלה היא לא רק ממי ללמוד את קידום האתרים, אלא גם מה ללמוד. קורס קידום אתרים מבוסס על סילבוס קבוע שכולל גם מבואות ומושגי יסוד (שאולי אתם כבר מכירים). מורה לקידום אתרים לעומת זאת, מתאים את תוכן השיעור בהתאמה אישית אליכם. כלומר, אינכם צריכים בהכרח ללמוד את התחום מאפס, אלא שתוכלו ללמוד נושאים מסוימים לבחירתכם: מהחלפות קישורים ועד דגשים לכתיבת תוכן.

יחס אישי וזמינות לתלמיד

דבר נוסף שראוי לקחת בחשבון הוא את היחס והזמינות של צוות המרצים/ המורה אליכם. עם כל שיטת לימוד שתבחרו, הרי שיהיו משימות/ שיעורי בית שיהיה עליכם לבצע לאחר שעות הלימודים. באופן טבעי, סביר כי יצוצו לכם שאלות שתרצו לקבל עליהן מענה, וגם נושאים שיהיו לכם קצת פחות ברורים ותבקשו לקבל עליהם הסבר נוסף. 

  • קורס קידום אתרים – בקורס ישנו מרצה אחד על 20-50 סטודנטים. הזמינות מטבע הדברים תהיה נמוכה יותר – גם במעמד ההרצאות וגם לאחריהן. 
  • מורה לקידום אתרים –המורה אינו צריך לחלק את עצמו בין מספר סטודנטים, כך שהזמינות אליכם גבוהה יותר והיחס אישי יותר.

מחיר הלימודים – היכן תשלמו יותר?

הפרמטר האחרון שנשווה הוא המחיר. מדובר אמנם על שיקול שראוי לקחת בחשבון, אך גם חשוב לזכור: ללמוד קידום אתרים זה ללמוד מקצוע. כמעט תמיד, יהיה כדאי לשלם יותר (גם אם זה קצת הרבה יותר) בכדי ללמוד את התחום בצורה נרחבת, מקצועית ויסודית. ישנם גם קורסים מעולים וגם מורים פרטיים מעולים. האתגר שלכם הוא למצוא את מסגרת הלימוד המתאימה לכם. קורס קידום אתרים לרוב יהיה זול יותר, קל וחומר כשמדובר על קורס קידום אתרים אונליין. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button052-9788838 דילוג לתוכן