הגדלת מכירות החברה – כך תעשו את זה נכון על ידי קידום בגוגל!

רוצים להגדיל את מכירות החברה?

זמן קריאה: 5 דקות

רוצים להגדיל את מכירות החברה? כך תעשו זאת בשנת 2016!

שנת 2016 בפתח, מה שאומר שיש לכם ממש ימים ספורים לארגן את האסטרטגיה השיווקית שלכם ולהתעדכן בטרנדים האחרונים של גוגל ובכלל בכל הקשור לקידום האתר ברשת.

טוב, זה לא סוד  שמנוע החיפוש של גוגל הוא פלטפורמה מצוינת להגדלת מכירות החברה ולחשיפת המותג או השירות שלכם בצורה הטובה ביותר. אך כידוע, חברת גוגל מעת לעת משנה את הרגולציה בכל הקשור לקידום אתרים, על מנת לשפר לגולש את התוצאות הרצויות ולתת לו את התוצאות המדויקות ביותר בהתאם למילה או הביטוי המבוקש.

ראשית, נגדיר מהו קידום אתר ולאחר מכן נראה מה ממתין לנו בשנת 2016

קידום אתרי אינטרנט נועד להביא את מירב הגולשים המחפשים במנוע הקידום של גוגל מילה או ביטוי הקשור בצורה ישירה או עקיפה לתחום שלכם. הימצאות האתר שלכם בתוצאות הראשונות ואפילו בדף הראשון, עבור מגוון ביטויים רלוונטיים לתחום שלכם, תבטיח לכם לאורך זמן פניות או מכירות ושלל מדדי הצלחה אחרים בעסק. קידום אתרים הינו דרך מצוינת להגדלת המכירות בעסק וזאת ניתן לבצע בשתי דרכים מרכזיות – על ידי קידום ממומן ועל ידי קידום אורגני. באו נראה מה ההבדלים בין השניים:

קידום ממומן – הדרך המהירה ביותר להגיע למקום ראשון ולהגדיל את מכירות החברה

קידום ממומן מאפשר לכם לקדם את האתר שלכם בצורה אפקטיבית למיקום ראשון על ידי רכישת חבילת הקלקות בתשלום המוגדר מראש. את הביטויים הרצויים ניתן לבחור בעזרת מערכת Google Adwords המאפשרת לכם לראות כיצד אנשים מחפשים את התחום הספציפי שלכם ואת הפופולריות של הביטוי או המילה הקשורה לתחום שלכם. מילות המפתח הינן מתומחרות על פי הפופולריות שלהן ומחירן ינוע בין – 0.20 אג’ לעשרות שקלים פר קליק. כאשר יסתיים התקציב שלכם, האתר יעלם מתוצאות החיפוש בדף הראשון.

מה ממתין לנו בשנת 2016 בקידום ממומן?

קידום ממומן הוא אפקטיבי ביותר ומאפשר לכם חשיפות רבות ואיכותיות, מה שיגדיל לכם את מכירות החברה. בשנת 2016 חברת גוגל תמשיך לעדכן ולשפר את מערכת – Google Adwords לטובת נוחות בלתי מתפשרת לחברות ומקדמי אתרים. חשוב שתדעו כי חברת גוגל השיקה ממש לאחרונה מערכת מספרי טלפון של Google המיועדת לניתוח נתוני שיחות בזמן אמת מתוך הקמפיין, כך שתוכלו לקבל מידע מפורט אודות השיחות שהתקבלו אליכם לעסק כתוצאה מקידום ממומן. אופציה זו מאפשרת לכם לקבל מידע על שיחות שלא נענו, זמן שיחה, מספר טלפון ועוד.

קידום אורגני במנועי החיפוש ממוקד ומדויק לטווח זמן ארוך

מנוע החיפוש של גוגל מהווה פלטפורמת חיפוש המובילה ביותר בעולם. כיום, כ- 95% מכלל הגולשים בעולם נעזרים מדי יום במנוע החיפוש של גוגל, כך שהופעת האתר שלכם בדף הראשון לאחר התוצאות הממומנות, באופן אוטומטי תגדיל לכם את חשיפת האתר ומכירות החברה. בשנים האחרונות, נראה כי חברת גוגל שינתה את הרגולציה ודורשת יותר תוכן איכותי, על מנת לקדם את האתר שלכם למיקומים ראשונים. למעשה, כיום מקדמי אתרים מבצעים אופטימיזציה מלאה לאיתור מילות המפתח הטובות ביותר לעסק שלכם ומקדמים את הביטויים בעזרת כלים מיוחדים העומדים לרשותם.

בשנת 2016, נראה כי גוגל תמשיך להוציא עדכונים רבים לטובת חיפוש ממוקד יותר עבור הגולשים, ולספק להם מידע ותוכן איכותי עבור מילות התחום שאותו הם מחפשים. העדכונים שמוציאה חברת גוגל הם לטובת שימוש בפעולות טבעיות על ידי תוכן איכותי על מנת לקדם כל אתר לדף הראשון הנחשק. אך מעבר לתוכן איכותי, חברת גוגל שמה דגש על איכות הקישורים הנכנסים לאתר שלכם ועל אמינותם. בשנת 2016 נראה גם כי גוגל תדרוש פעולות טבעיות נוספות ממקדמי אתרים והן: שיפור זמני טעינה של האתר שלכם, שיפור חווית המשתמש (UX) וכמובן תוכן איכותי ומקורי באתר וקישורים איכותיים ביותר – אלה הם התנאים הבסיסיים שישפיעו על קידום האתר.

לסיכום: הגדלת מכירות החברה מתחילה באסטרטגיה שיווקית נכונה, נקודה! לאחר מכן, יש לבחור את סוג הקידום המתאים ביותר לעסק שלכם, תוך כדי מיקוד בהגדלת מכירות החברה. למעשה, נראה כי השיפורים הרבים שגוגל מבצעת לקראת שנת 2016, יכולים רק להועיל לבעלי עסקים להגדיל את המכירות.

גם לכם מגיע להגדיל את מכירות החברה, אתם מוזמנים לפנות אלינו ויחד נבנה לכם אסטרטגיה שיווקית מנצחת!

SeoWho קידום אתרים עם תוצאות !תגיות:


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

צור קשר

  • התקשרו אלינו

    072-390-2343

  • כתבו לנו

    [email protected]

  • בואו נפגש

    שדרות נים 2 , קניון עזריאלי ראשל"צ

שיחה מהירה
שיחה מהירה