מתכנת אתרים: תכנות ברמה גבוהה חברת SEOWHO

מתכנת אתרים

מתכנת אתרים SEOWHO – זמן קריאה משוער – 2:00
אתרי אינטרנט החליפו בשנים האחרונות את המדיה הכתובה והמשודרת, ואין חברה שיש לה לפחות אתר אינטרנט אחד. קיימות חברות רבות הבונות אתרי אינטרנט, ומתכנתי אתרים פרטיים רבים מציעים שירותי פיתוח אתר. אז מה עדיף – לפנות למתכנת אתרים עצמאי, או לבחור בחברה המעסיקה מתכנתים, גרפיקאים ומקדמי אתרים?

האם כדאי לעבוד עם מתכנת אתרים עצמאי או להעסיק חברה?

אתה מעוניין באתר אינטרנט יפהפה, שיתקדם בקלות במנועי החיפוש. קיימות מגוון אפשרויות עבורך, לנסות להקים את האתר לבד (ביננו, מרבית בעלי העסקים מרוויחים יותר מהעסקת גורם חיצוני לבניית האתר, כולנו יודעים שזמן שווה כסף), להעסיק מתכנת אתרים עצמאי או לפנות לחברה על מנת שתבנה את האתר.

אמנם מתכנת אתרים פרטי יכול לעצב ולבנות אתר בתקציב נמוך יחסית. הבעיה מתחילה כאשר אתה נזקק לשינויים באתר, החברה משנה את פניה ונוספו שירותים חדשים, ואתה מתחיל לרדוף אחר מתכנת האתרים שבנה את הפרויקט המקורי, אבל כעת, הוא נמצא בעיצומו של פרויקט גדול אחר ואינו יכול להתפנות על מנת לשדרג או לשנות את האתר שלך.

עבודה עם חברה המעסיקה מספר מתכנתי אתרים מבטיחה לך שברגע שאתה מעוניין לשדרג את האתר שלך, להוסיף מאפיינים, או לשנות את העיצוב, תמיד יהיה מתכנת אתרים פנוי עבורך, קוד האתר בנוי בשילוב הערות על מנת שכל מתכנת אתרים שיעבוד על האתר בעתיד יוכל להבין בקלות את הקוד הכתוב בו, ולהמשיך לפתח את האתר.

מתכנת אתרים

איך מתכנתים אתרים ב SEO WHO?

כאשר אנו מתחילים פרויקט בניית אתר, אנו עובדים צמוד עם הלקוח לאורך כל שלבי בנייתו, על מנת להבטיח שבסופו של יום, הלקוח מקבל את מה שציפה לו, ולא גרסה דומה תוך ניסיון לעגל קצוות. אנו מתחילים מאפיון מדויק של האתר, מוסיפים עיצוב מהוקצע, בונים את האתר שלב אחרי שלב בטכנולוגיה החדשנית ביותר, ותוך התחשבות בעקרונות חשובים כמו חוויית משתמש נפלאה, עיצוב מודרני, קוד נקי ומתאים לצורך קידום האתר במנועי החיפוש בעתיד והנגשת האתר לבעלי מוגבלויות.
מתכנתי האתרים שלנו הם יוצאי חברות גדולות בתחום ובעלי ניסיון של שנים בפיתוח אתרים בטכנולוגיות שונות. אנו מעסיקים מנהלי פרויקט מנוסים הדואגים לקשר בין הלקוח למעצבי האתר והמתכנתים, ומבטיחים עמידה בלוחות זמנים בכל שלב בפרויקט. אתר האינטרנט אינו עולה לאוויר לפני שעבר ביקורת איכות קפדנית, על ידינו ועל ידי הלקוח.

אילו אתרים אנחנו מתכנתים?

אין פרויקט שהוא גדול או קטן מדי עבורנו, בשנים האחרונות תכנתנו:

 • אתרי תדמית
 • אתרי מכירות ומסחר אלקטרוני הכוללים אתרי מראה
 • בלוגים ואתרי WORDPRESS
 • פורטלים בנישות שונות
 • פתרונות תוכנה מורכבים
 • דפי נחיתה

איך להתקבל כמתכנת אתרים ב SEO WHO?

אם אתה נושם וחולם תכנות ובניית אתרים אתרים בלילה, מדבר עם קוד ביום שישי בערב עם חברים, ולא מפסיק ללמוד ולהתפתח בתחום, יכול להיות שמצאת את החברה הבאה בה תוכל להיות חלק מצוות חזק של מתכנתי אתרים הבונה את עולם האינטרנט בשנים האחרונות

אנו מגייסים מתכנתי אתרים כל הזמן, אם אתה מתכנת 5 שנים ומעלה עם ניסיון כמתכנת אתרים בשפות הבאות:# Asp.Net, C או בסביבת לינוקס בשפת PHP או Java נשמח לצרף אותך לצוות המתכנתים שלנו. אנו סביבת עבודה נפלאה להתפתחות

כמתכנת אתרים בוורדפרס, ומקבלים פרויקטים חדשים באופן שוטף. לחץ על קישור קריירה והצטרף לחטיבת מתכנתי האתרים שלנו.

לפרטים חזרו לדף הבית שלנו

 ליצירת קשר ולפרטים נוספים חייגו למספר 072-390-2343

צור קשר

 • התקשרו אלינו

  072-390-2343

 • כתבו לנו

  [email protected]

 • בואו נפגש

  שדרות נים 2 , קניון עזריאלי ראשל"צ

שיחה מהירה
שיחה מהירה