מה חברות קידום אתרים מסתירים ממכם - SeoWho | קידום אתרים בגוגל

מה חברות קידום אתרים מסתירים ממכם

זמן קריאה: 4 דקות

כל בית עסק או איש מקצוע שרוצה לבלוט במנועי החיפוש ולהזרים מכירות לעסק שלו, סביר להניח ששכר או ישכור חברות קידום אתרים מקצועית. לצערנו, בקידום אתרים וכל המורכבות שבאה איתו, לא מספיק שתהיה לאתר שלך כותרת מנצחת, אלא תהליך שלם ומקצועי בהתאם להנחיות של מנועי החיפוש.

יש בארץ מאות חברות קידום אתרים שכולם מבטיחים לכם פחות או יותר את אותו הדבר.


הבעיה היא שחלק מהחברות האלה לא מגלות לכם את האמת מאחורי הדרך שהם עושים כדי להביא אותך לאן שאתה רוצה להגיע. ריכזתי בפוסט הזה כמה דברים שיכול להיות שחברות קידום האתרים שלכם מסתירות ממכם וחשוב לי להדגיש כמה זה קריטי להימנע מהדברים האלה.

 • קידום שחור

הרבה חברות קידום אתרים מבטיחות לכם שתהיו ממוקמים במקומות הראשונים בגוגל תוך שבוע. האמת היא שזה לא יכול לקרות. קידום אתרים זה תהליך שמורכב משינויים ואופטימיזציה לאתר עצמו וכן עבודה מחוץ לדפי האתר, והתהליך הזה לוקח זמן.

קידום אתרים שחור וקידום אתרים לבן

אם חברת קידום האתרים שבחרתם מבטיחה לכם תוצאות מיידיות, אז ספק גדול אם זה יכול לקרות. במידה וזה כן יקרה, זה יהיה באמצעות שיטות קידום שחורות. קידום אתרים לבן משתמש בשיטות קידום טבעיות וחוקיות כדי לשפר את דירוג האתר שלכם. קידום אתרים שחור משתמש בדחיסת מילות מפתח, ורכישת קישורים או כל שיטה אחרת שנועדה לעקוף או לשקר את המערכת.

שיטות קידום אתרים שחורות יכולות לגרום לאתר שלכם להיות מוסר ממנועי החיפוש, משהו שכמעט בלתי אפשרי לתקן אח”כ.

אין צורך לציין שמנועי חיפוש מעדיפים קידום אתרים לבן כמו יצירת תוכן איכותי, קישורים לתוכן איכותי, תיוג נכון של עמודים באתר ומגיבים לו הרבה יותר טוב. אין צורך לציין שקידום אתרים לבן גם ידבר לקוראים שלכם בצורה הרבה יותר נעימה ותיצור חווית משתמש איכותית יותר.

תהפכו את האתר שלכם לבריא

בניית אמינות היא אותו דבר כמו לשמור על אורח חיים בריא.  למה הכוונה?

הדרך הכי טובה לשמור על אתר בריא הוא ליישם שינויים קטנים ולהזין תוכן חדש ואיכותי באופן עקבי. אם תשפרו את דירוג האתר שלכם לא אומר שתהיו למעלה לנצח. צריך לטפח את האתר באופן עקבי ולשים לב לפרטים הקטנים. אם חברת אתרים תבטיח לכם שתהיו במקום הראשון בתוצאות החיפוש תוך כמה ימים או שבועות, תיזהרו! אין דבר כזה.

 • מספרים

יש חברות קידום אתרים שיעדיפו לא רק לא לספר לכם מה קורה עם האתר שלכם, הם גם יעדיפו לא להראות לכם. הם פשוט יגידו לכם שהאתר שלכם מטפס במעלה התוצאות במנועי החיפוש, אבל הם לא יראו לכם מה הם עושים כדי להביא אותו לשם.

תתעקשו לראות הוכחות חותכות על איך החברה הזו מקדמת את העסק שלכם

חלק מהמדדים שאתם צריכים לבדוק הם:

 • מילות המפתח
 • מהם שיטות הקידום שהם משתמשים בהם
 • איפה משקיעים את הכסף שלכם
 • מאיפה מגיעה תנועת האתר

במילים אחרות, אל תישענו לאחור ותגידו שהכל בסדר ועושים בשבילכם את העבודה. תדרשו מהם להראות לכם מה הם עושים!!!

 • תוכן משוכפל

כל מי שמתעסק בקידום אתרים יודע שתוכן איכותי הוא אחד הדברים הכי חיוניים להצלחה של אתר. תוכן משוכפל או מועתק לא עונה על הדרישה הזו!

ביקורות כלליות

חלק מחברות קידום אתרים לא יגידו לכם שהו כותבות על האתר שלכם ביקורות כלליות. כל ביקורת שלא כוללת התייחסות ספציפית על האתר או העסק שלך, משתמשת בכתיבה פסיבית או משתמשת בדחיסת מילות מפתח, נחשבת לביקורת כללית ומנועי החיפוש מסמנים אותה בקלות כסימן אזהרה במיוחד אם אותה הביקורת כתובה בעוד כמה אתרים.

זה נכון שביקורות אורגניות נחשבות למעולות בקידום אתרים, אבל הרבה חברות קידום אתרים פשוט משתמשות באותה ביקורת כללית שהם המציאו כמה וכמה פעמים. דבר כזה ישגר התראה למנועי החיפוש ויפגע בקידום האתר שלכם לטווח הרחוק. הוספת תגובות בפורומים וכו’ צריכה להיעשות בצורה טבעית ולא מלאכותית.

 • קידום אתרים דרך תמונות

עוד נדבך חשוב בSEO הוא אופטימיזציה של תמונות על ידי הוספת תגית ALT. התפקיד של תגית ALT הוא להסביר למנועי החיפוש מהי התמונה שהם רואים.

תגית ALT

חשוב להבין שמנועי החיפוש לא “רואים” את התמונות שבאתר שלכם באותה צורה שהלקוחות שלכם רואים אותם. מנועי החיפוש רואים את התווית שמוצמדת לתמונה שהצבתם באתר ובאמצעותם קובעים על מה התמונה ואיך התמונה יכולה לעזור למשתמשים אחרים בהתבסס על מילות המפתח שהשתמשתם בהם כדי לתאר את התמונה.

תגית ALT נחשבת למילת מפתח ואם משתמשים באותה מילת מפתח כדי לתאר את התמונות שלכם, זה ייחשב לדחיסת מילות מפתח. תוודאו שלתמונות שלכם יש תיאור וכיתוב שונה. אם חברת קידום האתרים שלכם לא מדברת על הנושא הזה אתכם, אז אולי הגיע הזמן למצוא חברה מקצועית יותר.

בהצלחה

 תגיות:


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

צור קשר

 • התקשרו אלינו

  072-390-2343

 • כתבו לנו

  [email protected]

 • בואו נפגש

  שדרות נים 2 , קניון עזריאלי ראשל"צ

שיחה מהירה
שיחה מהירה