מעבר לשרת מאובטח HTTPS למה זה חשוב

זמן קריאה: 4 דקות

מ- HTTP ל- HTTPS: המדריך של SEO לאבטחת האתר שלך
למרות היתרונות הרבים של מעבר ל- HTTPS , רוב מקדמי האתרים ובעלי אתרי אינטרנט לא עשו זאת. זה לא צריך לבוא כהלם למישהו שגוגל ורבים אחרים רוצים שהאינטרנט יהיה בטוח יותר.

קמפיין ה- HTTPS של גוגל היה בכל מקום והם הודיעו ש- HTTPS הפך להיות סימן דירוג. גוגל החל ליצור אינדקס דפים מאובטחים על גבי דפים מאובטחים. יש להם אפילו מדריך משלהם, “אבטחת אתר האינטרנט שלך עם HTTPS,” אשר אני ממליץ לכולם לקרוא, יחד עם מאמר זה.
מצד שני, עם כל דחיפה לקראת שילוב אינטרנט מאובטח יותר, העובדה נותרת בעינה: פחות מ -0.1% של אתרי האינטרנט הינם מאובטחים.

למה כדאי גם לכם לעבור ל- HTTPS?

Google מזהה מספר סיבות לעבור ל- HTTPS במדריך האינטרנט שלהם:
נתונים שנשלחו דרך HTTPS מאובטחת באמצעות פרוטוקול Transport Layer Security TLS)) מספקים לגולש ולבעל האתר שלוש שכבות הגנה עיקריות:

1.הצפנה

ה- HTTPS מצפין את הנתונים המועברים באתר על מנת להגן עליהם מפני ציתות. כלומר בזמן שהמשתמש גולש באתר, אף אחד לא יכול “להאזין” לשיחות שלו עם גולשים אחרים, או לעקוב אחר פעילותם על פני דפים מרובים או לגנוב את המידע האישי שלהם.

.
2. ביצוע המעבר ל- c גם עוזר עם האובדן של נתוני הפניה
האובדן של נתוני הפניה קורה כאשר ערך ההפניה בכותרת ירד בעת המעבר מאתר אינטרנט מאובטח לאתר אינטרנט מאובטח. תוכנת Analytics מייחסת תנועה ללא ערך ההפניה ישירה, המהווה חלק גדול ממה שנקרא “תנועה בחושך.”
ה- HTTPS גם מונע הרבה דברים רעים, כגון כאשר AT & T היה הזרקת מודעות לתוך hotspots שלהם. הם לא הצליחו להזריק מודעות אלה באתר אינטרנט עם HTTPS.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button052-9788838