בניית קישורים טבעיים - SeoWho | קידום אתרים בגוגל

בניית קישורים טבעיים

זמן קריאה: 2 דקות
כל מי שמתעסק עם שיווק באינטרנט היום וקידום אתרים בכלל יודע מה החשיבות של קישורים לאתר שלו, עם דגש כמובן על בניית קישורים מאתרים גדולים וסמכותיים שגוגל אוהב. אבל בניית קישורים לכשעצמה לא מספיקה וצריך לוודא שאנחנו בונים קישורים טבעיים.

יש כמה דברים שצריך בשביל להשיג קישורים טבעיים בצורה נכונה וכמה דברים שצריך להימנע מהם.

בואו נתחיל:

אל תעמיסו: המטרה היא כמובן לבנות כמה שיותר כמה שיותר קישורים רלוונטיים מאתרים גדולים וסמכותיים אבל צריך מאוד להיזהר שלא להעמיס את מנועי החיפוש באלפי לינקים חדשים ביום אחד. זה משהו שאמור לקחת זמן וכדאי לעשות את זה בצורה הדרגתית ונכונה.

תגוונו את מקורות הקישורים: גם אם יש לכם המון קישורים לאתר, זה לאו דווקא יעזור לכם במידה ויש הרבה קישורים שמגיעים מאותה כתובת IP. ז”א שגם אם הקישורים מגיעים מאתרים עם URL שונה אבל אותו IP גוגל יוריד מערכם כי הוא יבין שיש קשר בין האתרים. נסו לגוון כמה שיותר את מקורות הקישורים.

גיוון טקסט עוגן: עוד משהו שהרבה אנשים מתעלמים ממנו כשהם בונים קישורים. זה נכון שטקסט העוגן צריך לכלול את הביטויים שאותם אנחנו רוצים לקדם, אבל… אם תעשו את זה לכל הקישורים שלכם, זה פשוט יתריע לגוגל שמדובר פה בבעיה חמורה. תנסו לגוון את טקסט העוגן שייראה כמה שיותר טבעי. לדוגמא: (הביטוי שאתם רוצים לקדם, שם האתר שלכם, וקראו עוד וכו’)

שימו דגש על איכות ולא על כמות: רוב האנשים שמשווקים היום באינטרנט בטוחים שכמות הקישורים יותר חשובה מאיכות הקישורים. התשובה היא שזה פשוט לא נכון. אני לא אומר שזה לא חשוב שיהיו הרבה קישורים אבל האיכות שלהם הרבה יותר חשובה. נסו לשלב כמה שיותר קישורים מאתרים סמכותיים ואיכותיים.

תהיו רלוונטיים: חשוב מאוד שהקישורים שאתם משיגים לאתר שלכם יהיו מאתרים שקשורים בצורה כזו או אחרת לאתר שלכם. לדוגמא: אם האתר שלכם מדבר על אופנועים, נסו שהקישורים יהיו מפורומים גדולים ומוכרים בנושא אופנועים או מאתרים גדולים שמוכרים אופנועים. אם הקישורים שלכם יהיו מאתרים שהם לא רלוונטיים, אז החשיבות שלהם תהיה אפסית.

Follow ו No Follow: הרבה אנשים חושבים שקישורי No Follow שאתם משיגים לאתר שלכם לא שווים. זה ממש ממש לא נכון. אני מסכים שהמשקל של קישורי No Follow קטן יותר מקישורי Follow אבל הם בהחלט משחקים תפקיד בקידום אתרים. מה הסיכוי קיום שלאתרים יהיה רק קישורי Follow? נמוך מאוד. לכן תנסו לגוון כמה שיותר גם במישור הזה.

בהצלחה.

עמודים נוספיםתגיות:


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

צור קשר

  • התקשרו אלינו

    072-390-2343

  • כתבו לנו

    [email protected]

  • בואו נפגש

    שדרות נים 2 , קניון עזריאלי ראשל"צ

שיחה מהירה
שיחה מהירה