חברה לבניית אתרים: עדיף לבחור במקצוענים בתחום!
חברה לבניית אתרים

חברה לבניית אתרים SeoWho

אתרים המותאמים לקידום אתרים

חברה לבניית אתרים

SEOWHO הינה חברה לבניית אתרים באיזור המרכז, המשרתת מגוון רחב של לקוחות מכל התחומים, בבניית האתר וקידומו במנועי החיפוש. אנו מקפידים לבנות את האתרים השונים תוך שימוש בטכנולוגיה האחרונה, עם עיצוב ייחודי לכל אתר, והתאמה לקהל היעד הספציפי כפי שהוגדר מראש בשיתוף עם הלקוח.

בכל פרוייקט בניית אתרים אנו יוצרים אפיון מדויק של האתר, הכולל את המסכים השונים החל מעמוד הבית, דרך העמודים הפנימיים, תוך התמקדות בבנייה היררכית של התכנים המשמעותיים ביותר מבחינת קידומו בגוגל בהמשך. תהליך בניית האתר משתנה בהתאם לסוג האתר והטכנולוגיה המשמשת לפנייתו.

חברת בניית אתרים

לקבל הצעת מחיר או לפרטים נוספים חייגו למספר – 072-390-2343

 

חברה לבניית אתרים תדמיתיים

אתרים תדמיתיים מהווים ברושור אלקטרוני המציג את שירותי החברה ומוצריה, יתרון הגדול בניגוד לפלייר המודפס שניתן לשנותו בכל עת, לעדכנו, ולהוסיף קישורים אינטרקטיביים, קטעי וידיאו וגלריית תמונות באיכות גבוהה. חברת SEOWHO בונה אתרים תדמיתיים במגוון טכנולוגיות, ניתן להשתמש במערכות מוכנות הכתובות בקוד פתוח דוגמת WordPress או Drupal, או לפתח פרוייקט יעודי המתאים לצרכי החברה בשפות כמו php,jsp או סביבת Asp.Net של מייקרוסופט.

מרבית האתרים התדמיתיים נבנים תוך זמן קצר, וכוללים מערכת ניהול עצמאית המאפשרת הוספת דפי תוכן ללא צורך בשימוש במתכנת. אנו מקפידים לבנות את האתרים כך שיתאימו לצפייה בגדלי מסך שונים, עם התאמה למסכי מגע של טלפונים סלולריים וטבלטים, ומסכי מחשב בגדלים שונים.

.

חברה לבניית אתרי מכירות

אתרי מכירות מהווים חלון ראווה וירטואלי, המציג מוצרים שונים במגוון תחומים, תוך מתן אפשרות לרכישה והזמנה און ליין או קבלת הצעת מחיר. היתרון הגדול של חנויות וירטואליות הוא הקלות שבה לקוח יכול לבחון ולהשוות מוצרים שונים, ולהזמין אותם בלחיצה כפתור ולקבל אותם לבית או למשרד מבלי לצאת החוצה. היתרון הגדול של בעלי העסק בבניית אתר מכירות הוא החשיפה הכלל עולמית למוצרי החברה, והיכולת לפרסם באתרי השוואת מחירים שונים, המשמשים אמצעי פרסום יעיל.

בניית אתרי מכירות דורשת תכנון נכון של ההיררכיה השונה של המוצרים, מערכת חיפוש מוצר חכמה המאפשרת להשוות בין מספר מוצרים, מערכת ניהול קלה לתפעול המאפשרת עדכון מהיר של המוצרים או יבוא שלהם מאתר נפרד או מתוכנה חיצונית. אנו משתמשים במערכות מוכנות לבניית חנויות וירטואליות או בונים את האתר  מאפס בטכנולוגיה מתקדמת.

חברה לבניית אתרי פורטל

פורטלים הינם אתרים המרכזים בתוכם מידע רב בתחום ספציפי, קיימים פורטלים בתחומי חדשות, אופנה, תיירות ועוד. בניית אתר פורטל הינה מורכבת לרב יותר מהניית אתר תדמיתי, כיוון שמדובר באתר המאגד תחתיו תחומים רבים, ולרב מכיל אלפי עמודים שונים. בבניית אתר פורטל יש לשים לב למערכת ניהול קלה ומהירה, על מנת שניתן יהיה לתת למספר אנשים שונים לנהל כל חלק בפורטל, וכן לאלמנטים הקשורים לחוויית המשתמש של הגולש בפורטל.

 

חברה בניית אתרים עם ניסיון!

חברת SEOWHO מתמחה בבניית אתרי פורטל בשני העשורים האחרונים, הן פורטלים שנבנו על בסיס מערכות קיימות, אוו פורטל שאופיין ונבנה מאפס בחברה. כל פרוייקט של בניית פורטל מצריך תכנון קפדני,

ואפיון המסכים השונים מראש, לרבות אפשרויות הפרסום השונות בפורטל, על מנת שיניב רווחים. עוד על בניית פורטל ניתן לקרוא כאן.

צור קשר

  • התקשרו אלינו

    072-390-2343

  • כתבו לנו

    [email protected]

  • בואו נפגש

    שדרות נים 2 , קניון עזריאלי ראשל"צ

שיחה מהירה
שיחה מהירה