איך לעשות כסף מהבית – כל השיטות [לא מאמר חרטא של “גורואים”]

טוב. הפוסט הזה הולך להיות הכי פרקטי שאפשר. בלי קשקושים, בלי מריחות, בלי דיונים על יתרונות וחסרונות, ובלי עובדות מיותרות.

קצת רקע: החלטתם שאתם רוצים להגדיל את ההכנסה שלכם למשק הבית, והחלטתם שאתם רוצים, מהסיבות שלכם, לעשות את זה מהבית. בפוסט הזה אספנו עבורכם לא מעט דרכים שבהן תוכלו לייצר כסף בלי לצאת מהבית, וגם, עם לא יותר מידי מאמץ. חלק מן הדרכים שנציע כאן דורשות הכשרה מוקדמת, אבל גם יש כאן גם לא מעט דרכים אחרות שיאפשרו לכם לגשת לעניינים כאן ומיד.

אנחנו הולכים לעשות את זה קצר. כמה מילים בודדות על כל הצעה. אם תירצו להרחיב על אחת האפשרויות שמוצאת חן בעינכם במיוחד, אז הלו! יש כאן בלוג עשיר בתוכן שיוכל לסייע לכם…

בואו נתחיל

איך לעשות כסף מהבית - כל השיטות

שיווק והפקה

תחום השיווק הדיגיטלי צובר תאוצה בשנים האחרונות והופך להיות חלק משמעותי מן הפעילות השוטפת של כמעט כל עסק, בין אם הוא פועל באופן דיגיטלי בלבד, ובין אם הוא מנהל סניפים פיסיים. בתחום הזה, יש כמה וכמה שירותים שתוכלו להציע כשאתם נמצאים בבית.

קידום אתרים

קידום אתרים הוא מקצוע שהופך נפוץ יותר ויותר. הכוונה היא לשיפור הנראות של עמודי האתר המקודם במנועי החיפוש השונים, ובפרט בגוגל, באמצעות אוסף של טכניקות, כמו בניית קישורים, יצירת תוכן, ביצוע אופטימיזציה, פעילות ברשתות החברתיות, שיפור חווית המשתמש, טיפול בהיבטים טכנייים ועוד. באמצעות קידום אתרי תוכלו לייצר טראפיק איכותי לאתרים שאתם מקדמים ולבנות, לאורך זמן נכסים דיגיטליים משמעותיים, שאפשר יהיה למכור, להשכיר או ייצר מהם לידים.

פרסום דיגיטלי

לצד הקידום האורגני, אפשרות נוספת להגביר את הנוכחות הדיגיטלית של העסק היא קידום ממומן. בשיטה זו אתם יכולים לפעול להגדרת מודעות פרסום ברשתות החברתיות ובמנועי החיפוש, שכל הקלקה עליהם תוכל לייצר לעסק גולש עם פוטנציאל להפוך ללקוח. הרבה עסקים בוחרים באפיק הקידום הממומן דווקא משום שהוא מיידי, מדיד ומייצר תוצאות.

ניהול סושיאל

אתם חיות חברתיות? תוכלו לספק שירותי ניהול פרופיל חברתי לכל עסק או מותג.במסגרת העבודה הזאת תצטרכו לנהל קבוצה או דף עסקי של מותגים ברשתות החברתיות השונות, להקפיד להעלות אליהם תכנים איכותיים שיגבירו את מעורבות המשתמשים, להגדיל את פעילות הקבוצה באמצעות צירוף חברים חדשים, לחזק את המוניטין של המותג ולעודד שיתופים של ההצעות השיווקיות של המותג ברחבי הרשת.

ניהול בלוג

כחלק מן האסטרטגיה השיווקית של עסקים רבים, הם בוחרים להטמיע בנכסים הדיגיטליים שלהם בלוג מקצועי מעניין, שגורם לקהל היעד הרלוונטי להגיע אל האתר, לצרוך את התוכן שבו, ואף לבצע רכישות בעקבות ההמלצות שבבלוג. אם אתם נחשבים לגורואים בתחומכם, למשל בתחומים כמו ספורט, בריאות, תזונה וכו’, תוכלו להקים ולנהל בשוטף בלוג מקצועי, שבו תעלו סקירות על מוצרים שונים, ותוכלו באמצעותו לקבל עמלה על כל רכישה של המוצרים שמתבצעת באמצעותכם.

עריכת וידאו

הזירה הדיגיטלית משתנה לנגד עיננו כל הזמן, ווידאו תופס בשנים האחרונות חלק מרכזי יותר וחשוב יותר, באסטרטגיה השיווקית של כל עסק. א יש לכם את הציוד המתאים והתוכנה הנדרשת, תוכלו לבצע עריכה של וידאו ולספק שירותים בתחום הזה גם מהבית, ללא מעט גופים שזקוקים לשירות הזה.

בניית מצגות

יש אנשים שפשוט לא יודעים לבנות מצגות. עכשיו, כשזה מגיע להצגה שצריך לבצע לראש הצוות בעבודה, אפשר להחליק את זה ולהסתדר גם עם מצגת שמעוצבת בצורה לא מאוד מקצועית. אבל ככל שמדובר במצגת שצריכה להיות מוצגת לגורמים בכירים או ללקוחות חשובים, אי אפשר להסתפק במצגת חובבנית. אם אתם יודעים לייצר מצגות מקצועיות, זאת גם, ללא ספק עבודה שתוכלו לבצע לגמרי מהבית.

שיווק שותפים

שיווק שותפים הוא שיטת פעולה שבה אתם מוכרים באמצעות נכסים דיגיטליים שיש ברשותכם, כמו קבוצת וואטסאפ, דף פייסבוק פופולרי, אתר אינטרנט מצליח ועוד, מוצרים של עסקים אחרים, ומקבלים עמלה על כל מכירה כזאת. יש לא מעט תוכניות ופלטפורמות שמציעות שיתופי פעולה באמצעות שיווק שותפים, וגם זו עבודה שניתן, כמובן, לבצע מהבית.

כתיבת מאמרי יח”צ

עוד דרך לעשות כסף מהבית בתחום השיווק הוא כתיבה של מאמרי יח”צ שמתפרסמים במגזינים שונים. אם ניחנתם בחוש כתיבה מפותח ואתם יודעים לסגנן כותרות וטקסטים בצורה משכנעת, ייתכן שזה המקצוע עבורכם.

כתיבת ביקורות

חלק בלתי נפרד מאסטרטגיית השיווק של עסקים רבים ככל שזה נוגע לעולם האונליין, הוא יצירת פרופיל ביקורות חיוביות עשיר, על מנת לשכנע גולשים לתת אמון במותג. את הביקורות האלו מנסים עסקים לייצר באמצעות פרופילים אמיתיים ומהימנים, תוך פיזור גיאוגרפי שלהם, וכן התפלגות הנתונים האישיים של המבקרים. גם זו, כמובן, עבודה שתוכלו לבצע מהבית.

מחקר ועיתונאות

אוהבים את תחום העיתונות? תמיד חלמתם להיות תחקירנים שמבררים עובדות עד הפרט האחרון שבהן? טוב, אז לא ניסחף במקרה הזה ונגיד שעיתונאי יכול לגמרי לעבוד מהבית, אבל יש כמה וכמה פעולות שתוכלו לבצע מהבית, שמשיקות לתחום הזה.

כתיבת טורים

אם אתם נחשבים למובילי דיעה או סתם מאוד מצליחים בניסוח של תכנים, תוכלו להציע את שירותכם בתור כותבי טורים. יש לא מעט מגזינים ועיתונים שמשוועים לכותבי תוכן איכותיים שיוכלו לסגור להם פינה במדור או שניים שעליהם למלא בשוטף.

איתור מקורות

כאן הדברים כבר קשורים יותר לעבודות סטודנטיאליות, אבל בדומה לשאר הבדרים שהוצגו כאן, גם זאת עבודה שניתן לבצע מהבית. הרבה מאוד פעמים, החלק המאתגר והסיזיפי ביותר בעת ביצוע עבודת הגשה של סטודנטים, הוא רישום מסודר של מקורות המידע, בפורמט הנדרש על ידי המוסד האקדמי.

תרגום

אם אתם שולטים בשתי שפות או יתר ברמה של שפת אם, תוך היכרות מעמיקה עם ניבים, פתגמים וביטויים, תוכלו לספק שירותי תרגום מקצועיים ללא מעט חברות גלובליות שזקוקות לשירות הזה.

תמלול

בתי משפט זקוקים לשירותי תמלול על מנת שניתן יהיה להציג קטעי קול מוקלטים כראיות. לשם כך, מבצעות חברות שונות עבודת תמלול שבה הם ממירים קול לטקסט. בעבודה מסוג זה מתמחרים בדרך כלל את הפעילות במגוון של דרכים, למשל, פר מילה מתומללת.

תחומים טכנולוגיים

אם אתם אנשים טכנולוגיים שמאוד אוהבים חידושים, ייתכן שהעבודות הבאות שאותן ניתן לבצע מהבי בלי כל בעיה, תוכלנה להתאים לכם כמו כפפה ליד.

בניית אתרים

בניית אתרים הכה להיות משימה שגם אנשים לא מאוד טכנולוגיים יכולים לבצע בשנים האחרונות. פלטפורמות כמו וורדפרס או וויקס, בשילוב התוספים הנכונים, יאפשרו לכם להקים אתר אינטרנט מודרני בלי להתאמץ יותר מידי, והכי חשוב – לעשות זאת מהבית.

פיתוח תוכנה

אם למדתם באוניברסיטה מדעי המחשב, או שעברתם קורס תכנות באחת מן המכללות הפזורות ברחבי הארץ, יכול להיות שכדאי יהיה לכם לשקול לספק שירותי פיתוח תוכנה מרחוק, כלומר מהבית. עם השקט בבית, העדר הסחות דעת שיש במשרד, והסביבה המתאימה ביותר לצרכים שלכם, ייתכן שאף תוכלו להעלות את הפרודוקטיביות שלכם.

בדיקות תוכנה

לא מעט בודקי תוכנה מוכשרים מספקים את השירותים שלהם במיקור חוץ לחברות שונות – כשהם עובדים מהבית. בדיקות תוכנה הן חלק מתחום מעניין מאוד, שיוכל לחשוף אתכם לעולמות תוכן מקצועיים רבים, ולאפשר לכם לאתגר את הפעילות התקינה של מוצרים טכנולוגיים שונים.

תמיכה טכנית

אם אתם מבינים דבר או שניים בפיתרון תקלות מחשוב, ואתם נחשבים למוקד התמיכה הטכני הרשמי של המשפחה, גם תמיכה טכנית מטעם חברות שונות היא פעולה שתוכלו לבצע לגמרי מהבית. בעידן של ריחוק חברתי, יותר ויותר לקוחות של חברות ביטוח, בנקים, ומוסדות ממשלתיים עושים שימוש בשירותי החברה מרחוק. כדי לאפשר לפעילות הזאת להתנהל באופן שוטף, תומכים טכניים מתגייסים, בדרך כלל, לסייע.

הדרכה ופיתוח

אוהבים להדריך, לייעץ ולהתוות דרך לאנשים אחרים? ניחנתם בכישרון אמיתי ללמד אחרים? הנה כמה שירותים בהקשר הזה שתוכלו לספק מהבית.

שיעורים פרטיים

התפרצות נגיף הקורונה יצרה פערים משמעותיים בין תלמידים שונים במערכת החינוך. לא מעט תלמידים מצאו את עצמכם משתרכים מאחור, מלווים בחששות, ובלי היכולת של ההורים, שנקרעים בין העבודה לבית, לסייע להם. בהקשר הזה, מתן שיעורים פרטיים מרחוק, כשאתם נמצאים בבית, היא לא רק פעולה שיכולה להכניס לכם כסף, אלא גם ערך חברתי אמיתי שכדאי לקדם.

הרצאות בזום

חלק גדול מן המרצם שהיו רגילים להגיע לכנסים הומי אדם בעידן טרום הקורונה, ביצעו את האדפטציה הדרושה, והחלו להעביר הרצאות באמצעות זום. אם יש לכם הרצאה נחמדה שאתם מעוניינים להעביר לקהל יעד מסויים, זום יאפשר לכם לעשות זאת בלי לצאת מהבית.

ייעוץ עסקי

גם ייעוץ עסקי, פעולה שפעם הייתה כרוכה בישיבה בבית קפה עם לפטופים וניירות עבודה, הוא פעילות שניתן כיום, כאשר גם הלקוחות מורגלים לכך, לבצע מן הבית, תוך שימוש באמצעים הטכנולוגיים הדרושים.

עבודה בראש שקט

יש לא מעט עבודות שיאפשרו לכם להשלים הכנסה מהבית, בלי הצורך להיות מורדים משיווק, מכירות ועמידה ביעדים.

עבודת מזכירות

חלק גדול משירותי המזכירות שמוצעים לאנשי עסקים בשנים האחרונות, מבוצעים בכלל מהבית. תיאום פגישות, שליחת מסמכים, מתן מענה לפניות שונות ודאגה לכל האדמיניסטרציה שמסביב לפעילות העסקית – כל אלה פעולות שבהחלט ניתן לבצע מהבית.

מילוי סקרים

אוהבים למלא סקרים? למה שלא תקבלו על זה כסף? הרבה חברות מעוניינות להרחיב את בסיס הידע שלהן בנוגע למוצרים והשירותים שהן מספקות ומסכימות לשלם למי שיהיה מוכן לסייע להן בהקשר הזה. עם זאת, לא כדאי יהיה לפח ציפיות בהקשר זה: הסכומים לא יהיו משמעותיים במיוחד.

משגיחים בזום

זוכרים שפעם, לפני תקופת הקורונה, נבחנים בבחינות בגרות היו זוכים לליוי ל משגיחים שתפקידם היה להבטיח את טוהר הבחינות? בעידן שבו הבחינות מבוצעות באופן דיגיטלי, תוכלו לשמש כמשגיחים – לגמרי מרחוק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button052-9788838 דילוג לתוכן