עיצוב וקידום אתרים

קורס קידום אתרים
עם התחייבות חוזית להכנסה נוספת!

לימודים מעשיים על לקוחות פעילים בחברה

קורס קידום אתרים

מעוניין בקורס קידום אתרים ?

חושב על תפנית חדה בחייך? מרגיש שהגיע הזמן לקריירה מצליחה?
אתה עצמך בעל עסק שעדיין לא מופיע בגוגל?
בוא ללמוד אצלנו!
קורס קידום אתרים אישי אחד על אחד שיהווה עבורך
מקפצה ענקית להצלחה – הגיע הזמן לעשות
כסף בהתחיבות חוזית מול החברה ולקחת חלק בעולם ההייטק ולמנף את עצמך גבוה בזמן הקצר ביותר.

למי מתאים הקורס?

קורס קידום מתאים לכל מי שיש לו זיקה כלפי עולם האינטרנט, עבור מי שמנהל עסק עצמאי משלו שרוצה לקדם אותו לצמרת גוגל ולהגדיל את כמות החשיפות והלקוחות, וכמובן עבור מי שרוצה להשתלב בעולם ההייטק.

קידום אתרים בגוגל נחשב כיום למקצוע דינאמי ומבוקש מאוד בשוק. אך אחד השיקולים המרכזיים אם ללכת ללמוד את המקצוע הזה ואיפה, זה “כמה זה יעלה לי לעומת כמה זה יתרום לי”.

אז בנימה אופטימית זו, שמחים לבשר לך – מהיום אתה לא חייב ללמוד מיליון שעות ולשלם סכומי עתק כדי לצאת מומחה מקורס קידום אתרים.
אז למה אתם מחכים?
חייגו כבר עכשיו למספר
072-390-2343

שיתוף פעולה לאחר הקורס!

school-seo

קורס קידום אתרים אישי אאחד על אחד עם SEOWHO – מובילים אותך לקריירה בצורה הבטוחה והטובה ביותר!

איך אנחנו עושים זאת? אנו מאפשרים לך ללמוד קידום אתרים על לקוחות פעילים של החברה תוך כדי הקורס (בפיקוח כמובן.) שיטה זו תקנה לך מיומנויות חזקות בהרבה מסתם שיעור עיוני.

תלמד אצלנו תכלס, מעשי! דמיינו לכם רגע – הלכתם ללמוד חשמל… מה תעדיפו, ללמוד חצי שנה עיוני או שפשוט יצמידו אתכם לחשמלאי מוסמך בשטח? ברור ששווה לרדת לשטח, עכשיו בואו נחזור למציאות הטובה יותר… קורס קידום אתרים – הזמן שלך יקר, אין צורך לבזבז אותו לשווא בשביל ללמוד על הנייר.

 

עכשיו כשהחלטת שאתה מעוניין להשתלב בתעשיית קידום האתרים ולהרוויח שכר של אנשי הייטק, או אם אתה בעצמך בעל עסק שמעוניין לקדם את האתר שלך ולייצר לקוחות חדשים, נספר לך למה שווה ללמוד דווקא אצלנו! שים לב:

 • קורס אישי אחד על אחד
 • לימודים מעשיים על לקוחות פעילים בחברה על מנת שתצא עם הכלים והידע הנדרש לשוק מקדמי האתרים.
 • הכשרה מקיפה בכל הנוגע לקידום אתרים ופרסום ממומן הכוללת היכרות מעמיקה עם מנוע החיפוש של גוגל ושאר המערכות החכמות הנדרשות בשוק.
 • לפתח ביחד איתנו מותג חדש ברשת ולהרוויח ממנו כסף!
 • בוגר הקורס אצלנו מסיים את הקורס בידיים מלאות – מה שאומר, שגם בתום הקורס תזכה לליווי אישי וכמובן באפשרות לשיתופי פעולה.

אז מה שונה הקורס הזה משאר הקורסים שכולם לומדים?

אנו דוגלים בקורסים אישיים – התועלת שבדבר, היא שאנחנו נוכל באמת להתמקד בך ובטיב החומר שתלמד. אין יותר “לא נעים”, אין לחץ מיותר ולא צריך לחכות לסוף השיעור כדי לשאול שאלות! תוכל להרגיש לגמרי חופשי כמו שכל סטודנט היה חולם – ליחס אישי מצד המרצה, ולחומר לימוד שבאמת ייתן מקפצה גדולה כבר על ההתחלה, כפי שאמור להיות באמת בקורס קידום אתרים.

אתה מריח את הריח של החופש? של הקריירה שלך בועטת קדימה בצעדי ענק? מלא את פרטיך בטופס הבא וקבל פרטים נוספים אודות קורס אישי לקידום אתרים! (מספר המקומות מוגבל – שלא תגיד שלא אמרנו, מהר להתרשם ולהירשם!)

מאמרים שימושיים

 

צור קשר

 • התקשרו אלינו

  072-390-2343

 • כתבו לנו

  dudu@seowho.co.il

 • בואו נפגש

  שדרות נים 2 , קניון עזריאלי ראשל"צ

שיחה מהירה
שיחה מהירה