7 דברים לדעת על קידום אתרים

זמן קריאה: 5 דקות

7 דברים שצריך לדעת על קידום אתרים

כשהתחלתי לעבוד בתחום קידום אתרים או יותר נכון בשיווק, היה לי מזל. עבדתי כשכיר בחברה, ואנשים אחרים כבר עשה את כל העבודה הקשה כדי לוודא שהחברה תשקיע בקידום אתרים. הם דיברו עם המנהל, הם ידעו את כל הנתונים והם הקימו מחלקה שתעזור לחברה לצמוח.

הבעיה היא שבזמנו לא ידעתי כמה קשה זה יכול להיות לשכנע חברות אחרות להשתמש בשירות של קידום אתרים במיוחד אם הם היו עסקים קטנים. ברוב המקרים זה היה בגלל “מסורת” – הקטע של “עזבו אותי מקידום אתרים, מה אני צריך את השטויות האלה”. מכירים את זה? הקטע הוא שהם לא אמרו את זה כי שיטות השיווק שלהם באותו זמן באמת עבדו הכי טוב, אלא פשוט בגלל שהם רק עבדו. למה לתקן משהו שעובד נכון?!

תתפלאו לשמוע, אבל היום, כמה שנים אחרי, בשנת 2016, יש עדיין ה-מ-ו-ן עסקים קטנים שעדיין לא משתמשים בשירות של
קידום אתרים בגוגל כמו שלא הכרתם עד ליום זה בגלל אותה מסורת.

אז אם אתם היום נמצאים בנעליים שאני הייתי בזמנו, וצריכים לשכנע את המנהל שלכם להשתמש בשירות של קידום אתרים לעסק שלכם, אז הנה קבלו כמה דברים שיעזרו לכם במשימה.

 

  1. אחוז הסגירה של לידים מקידום אתרים עומד על כמעט 15%

אם זה נשמע לכם הגיוני אז או שאתם מבינים קידום אתרים בצורה מטורפת או שלא עבדתם בשיווק הרבה מאוד זמן. זה מספר מטורף. ללידים ממקורות חיצוניים כמו שיחות קרות וכו’ יש אחוז סגירה של 1.6%. במילים אחרות – על כל לקוח שתביאו משיחה קרה, אתם תביאו 8 לקוחות כתוצאה מקידום אתרים (לפחות בתאוריה).

 

תוסיפו את הנתון הזה ל-8 הדברים הבאים שאני הולך לספר לכם ואתם הולכים לקבל החזר השקעה מטורף לסכום חודשי מינימאלי. תנו לזה טיפה זמן ותתחילו לראות לאן זה לוקח את העסק שלכם.

 

  1. 80% מהקמעונאים אומרים שקידום אורגני וממומן הם הדרך הכי טובה להשיג לקוחות חדשים

באופן אישי אני מופתע שזה לא יותר מ-95%. אני לא מצליח להבין איך קמעונאי יודע מה זה קידום אתרים ואיך לעשות את זה ועדיין לא לחשוב שזו הדרך הכי טובה להביא לקוחות חדשים.

 

העובדה ש-80% מהקמעונאים (התעשייה הכי גדולה בישראל) – מסכימה על משהו, רק אומרת לכם כמה קידום אתרים חשוב לעסק שלכם. מתי הפעם האחרונה שכל כך הרבה יהודים הסכימו על משהו אחד? 🙂

 

נדמה לי שזה קריאת השכמה להשתמש בקידום אתרים (וקידום ממומן) בצורה המקסימלית שאתם יכולים, במיוחד אם יש לכם חנות אינטרנטית.

 

אם אין לכם חנות אינטרנטית, אתם עדיין יכולים להבין ממה שכתבתי, שזמנים השתנו ומשתנים באופן כללי. אם הרבה מאוד מפרסמים משקיעים יותר באינטרנט מאשר בטלוויזיה, תהיו בטוחים שיש לזה סיבה טובה. אף אחד לא מבין שיווק יותר טוב מהם.

 

  1. 50% מהחיפושים היום מגיעים ממכשירים ניידים

שמעתם נכון. יותר מ-50 אחוז מהחיפושים אחר עסקים ברשת או בכלל מגיעים ממשתמשים עם מכשירים ניידים. אם האתר שלכם לא מותאם למכשירים ניידים או לטאבלטים, אתם ככל הנראה מפסידים נתח לקוחות ענקי.

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button052-9788838