שיווק ברשתות חברתיות: גם העסק שלך צריך להיות שם 
שיווק ברשתות חברתיות

שיווק ברשתות חברתיות

הגדל את החשיפה שלך ואת קהל הלקוחות שלך
באמצעות שיווק ברשתות חברתיות

שיווק ברשתות חברתיות

מה זה?

כיום רשתות חברתיות הפכו לחלק בלתי נפרד בחיי כל אחד ואחת. ניתן לראות אנשים רבים אשר מבלים שעות רבות במהלך היום בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדין, אינסטגרם ועוד רשתות חברתיות אחרות. רשתות חברתיות פופולריות ביותר בעשור האחרון ומשמשות לבעלי עסקים באופציה מצוינת לחשוף את המוצר או את השירות שלהם לאנשים רבים. בעלי עסקים רבים גילו את הפוטנציאל העצום בשיווק ברשתות חברתיות, שהרי מדובר באפיק פרסום זול יחסית, ממוקד ודרך טובה ביותר להגיע לאנשים רבים.

 

כלי שיווקי חזק ביותר

כיום ניתן לומר כי כולם ללא יוצא דופן מבלים כמה שעות רבות על המחשב או הסמארטפון, וזוהי הסיבה שרשתות החברתיות, הפכו לכלי שיווקי חזק ביותר לפרסום שירות או מוצר. ניתן לראות כי  כל עסק או חברה שמכבדים את עצמם מציעים מהלך שיווקי כל שהוא ברשתות חברתיות כמו פתיחת דף עסקי בפייסבוק, קבוצות מעריצים, פורומים או מהלך פרסום ברשתות על ידי קמפיינים ממומנים המוצעים לרוב על ידי חברות קידום או חברות פרסום המומחים בכל הקשור לשיווק ברשתות חברתיות.

שיווק ברשתות חברתיות מהן הדרכים הטובות ביותר?

את השיווק בפייסבוק ניתן לבצע באופן עצמאי, אך דרוש תפעול ותחזוקה, אשר כולל בין היתר פרסום פוסטים, כתבות ועוד אלמנטים שונים כדי שהדף לא יהיה “רדום”. בשלב הראשוני יש לפתוח דף עסקי ובו לוגו החברה ולהתחיל לצבור לייקים. מעבר לכך, ניתן לפתוח קבוצות בפייסבוק ולצרף חברים ולבקש שיעבירו אות הלאה ולייצר טרפיק ועניין בקבוצה, על מנת שהיא תהיה פופולרית ומעניינת כדי שתחשפו לכמה שיותר אנשים, כך תוכלו לקטוף את הפירות.

מה קורה לאחר פתיחת דף עסקי וכיצד מנהלים אותו בצורה יעילה?

נכון שפתיחת דף עסקי הוא חינמי לחלוטין, אך יחד עם זאת עליכם לדעת כי על מנת שהוא יהיה יעיל עליכם להשקיע מאמץ וזמן כדי לתחזק אותו ולהפיק ממנו פירות. עליכם לדאוג לכך שהלקוחות החברה ימשיכו להיכנס לדף עסקי שלכם באופן קבוע על ידי פרסום פוסטים מעניינים, טיפים, כתבות מעניינות, פרסום מבצעים ותחרויות מאתגרות, תמונות של מוצרים ועוד.

 

טיפים על פרסום בפייסבוק למתחילים:

צור קשר

  • התקשרו אלינו

    072-390-2343

  • כתבו לנו

    [email protected]

  • בואו נפגש

    שדרות נים 2 , קניון עזריאלי ראשל"צ

שיחה מהירה
שיחה מהירה