טיפים לקידום אתרים

כיום בעלי עסקים רבים פונים בראש ובראשונה לפרסום באינטרנט. ישנם כאלה שמיד בוחרים לגשת למקדם אתרים, עצמאי או חברה, ויש כאלה שבוחרים לעשות את זה לבד, כי, יש להם חוש טכני טוב, או אולי כי, הם לא רוצים להוציא כסף על דבר שהם אולי יכולים לעשות לבד, או אפשרות נוספת היא שהם רוצים לבצע פעולות קידום במקביל לשירות שהם משלמים עליו. כך או כך, אם אתם מחפשים כמה טיפים לקידום אתרים שיתחילו להזיז את האתר שלכם קדימה, הכנו לכם רשימה קצרה אך מטריפה של טיפים איכותיים היישר מעולם המקצוענים של מקדי האתרים הגדולים.

טיפ מספר אחד – להשתמש בביטויי זנב ארוך.

זנב ארוך הוא מושג שמגיע מתחום הסטטיסטיקה, אך לענייננו, הרעיון הוא שככל שביטוי חיפוש מסוים בגוגל יותר כללי ויותר מאגד בתוכו תחומים רבים והקשרים שונים, כך התחרות על הביטוי הזה בעולם הקידום גבוהה יותר. דוגמה: הביטוי “עורך דין”.

לעומת זאת, ביטוי זנב ארוך הוא ביטוי ממוקד, פונה לתחום מסוים בענף הכללי, או לאזור גאוגרפי מסוים ונושא עמו אלמנט ייחודי. אם נמשיך עם “עורך דין”, ביטוי זנב ארוך יכול להראות כך: “עורך דין תאונות עבודה באזור באר שבע”. מאחר ומספר החיפושים על ביטויי זנב ארוך מעטים יותר, יש צורך בקידום האתר על מספר ביטויים משמעותי של ביטויי זנב ארוך.

בלי שום קשר ישיר לקידום, מאמרים ותוכן על ביטויי זנב ארוך באתר, מעשירים את האתר בתוכן יותר מגוון, וגם, הסיכוי להמרות משאילתות חיפוש של ביטויי זנב ארוך גדולים הרבה יותר מסתם שאילתות כלליות כגון ה”עורך דין”. אלו כמובן על הדרך עוד טיפים לקידום אתרים בגוגל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button052-9788838