טיפים לקידום אתרים: חברת SEOWHO קידום נכון לעסקים

טיפים לקידום אתרים

כיום בעלי עסקים רבים פונים בראש ובראשונה לפרסום באינטרנט. ישנם כאלה שמיד בוחרים לגשת למקדם אתרים, עצמאי או חברה, ויש כאלה שבוחרים לעשות את זה לבד, כי, יש להם חוש טכני טוב, או אולי כי, הם לא רוצים להוציא כסף על דבר שהם אולי יכולים לעשות לבד, או אפשרות נוספת היא שהם רוצים לבצע פעולות קידום במקביל לשירות שהם משלמים עליו. כך או כך, אם אתם מחפשים כמה טיפים לקידום אתרים שיתחילו להזיז את האתר שלכם קדימה, הכנו לכם רשימה קצרה אך מטריפה של טיפים איכותיים היישר מעולם המקצוענים של מקדי האתרים הגדולים.

טיפ מספר אחד – להשתמש בביטויי זנב ארוך.

זנב ארוך הוא מושג שמגיע מתחום הסטטיסטיקה, אך לענייננו, הרעיון הוא שככל שביטוי חיפוש מסוים בגוגל יותר כללי ויותר מאגד בתוכו תחומים רבים והקשרים שונים, כך התחרות על הביטוי הזה בעולם הקידום גבוהה יותר. דוגמה: הביטוי “עורך דין”.

לעומת זאת, ביטוי זנב ארוך הוא ביטוי ממוקד, פונה לתחום מסוים בענף הכללי, או לאזור גאוגרפי מסוים ונושא עמו אלמנט ייחודי. אם נמשיך עם “עורך דין”, ביטוי זנב ארוך יכול להראות כך: “עורך דין תאונות עבודה באזור באר שבע”. מאחר ומספר החיפושים על ביטויי זנב ארוך מעטים יותר, יש צורך בקידום האתר על מספר ביטויים משמעותי של ביטויי זנב ארוך.

בלי שום קשר ישיר לקידום, מאמרים ותוכן על ביטויי זנב ארוך באתר, מעשירים את האתר בתוכן יותר מגוון, וגם, הסיכוי להמרות משאילתות חיפוש של ביטויי זנב ארוך גדולים הרבה יותר מסתם שאילתות כלליות כגון ה”עורך דין”. אלו כמובן על הדרך עוד טיפים לקידום אתרים בגוגל.

טיפ מספר שתיים – מקור איכותי לרעיונות לתוכן הכותרת והתיאור של האתר שלכם בגוגל.

הכוונה, שהרי כל אתר, ואף כל דף וגם מאמר בבלוג, צריכים כותרת ותיאור. לכותרת ותיאור יש משקל משמעותי בהבאת גולשים לאתר, גם בהיבט השיווקי – שכותרת והתיאור ימשכו את הגולשים לאתר שלכם דווקא, וגם מבחינה קידומית, שגוגל ימצא את האתר או הדף שלכם הכי מתאים לשאילתות החיפוש הקשורות.

מאחר ומודעות הקמפיינים הממומנים נעשים לאחר מחשבה רבה ומקיפה בכל הנוגע לתוכן הכותרת והתיאור של המודעה בדף, ומאחר שבדרך כלל קידום ממומן נעשה על ידי סוכנויות פרסום דווקא, התכנים במודעות הללו הם מקור השראה נהדר למי שלא מצוי בתחום הקופירייטינג, ומאפשרים לכם להטמיע רעיונות של ניסוחים שונים ומקוריים בכותרת ובתיאור של הדפים שלכם. כמובן נדגיש שאין הכוונה להעתיק את הטקסים, אלא רק לקבל רעיונות והשראה.

אז במסגרת טיפים לקידום אתרים אלו אמנם מספר טיפים קטן, אך ערכם רב, ואם תרצו לשמוע עוד סודות מקצוע בתחום קידום אתרים שלא תקבלו בשום מקום אחר, אתם מוזמנים לבדוק את הקורסים שלנו, שמאפשרים לכם גם לפתח עסק עצמאי משלכם, ולפרוץ לשוק עוד בזמן הלימודים.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

צור קשר

  • התקשרו אלינו

    072-390-2343

  • כתבו לנו

    [email protected]

  • בואו נפגש

    שדרות נים 2 , קניון עזריאלי ראשל"צ

שיחה מהירה
שיחה מהירה